Sünnet Düğünü Organizasyon

17Oca - by akguldavetorg - 0 - In Organizasyonlar

Sünnet Düğünü Organizasyon,

Sünnet Eğlence Süslemeleri Organizasyonu
Sünnet hazırlığında sünnet çocuğunun odasındaki yatağı kralların yeri gibi süslemesi sünnette padişahlar gibi ağırlanarak Bir birinden değişik sünnet eğlenceleri, Büyük padişah tahtı omuzda taşınarak 4 yeniçeri askeri tarafından, Mehter marşı eşliğinde görkemli eğlenceli bir aktivitedir,Özellikle tavsiye edilir Tüm detayları için en yeni tasarımlarımızla incelikle hazırlanmış dekorasyon süslemeleri ile Sünnet organizasyonu hizmetinize sunuyoruz.

Sünnet Süslemesi ve Eğlence Etkinlik Organizasyonu Firması

Sünnet organizasyonu Sünnet eğlence Etkinliği Aktivitesi süslemesi organizasyonu, Her ailenin erkek çocuğu sahibi olduktan sonra ilk telaşı, çocuklarını sünnet ettirmek, kaygısıdır.
Bu hal ve kaygı, İslami bir adet olarak yaşanmaktadır. sünnet adetleri, bundan yarım asır öncesinde çok büyük masrafla yapılan sünnet eğlenceleri şeklindeydi. Sünnet eğlenceleri öncesinde, sünnet olacak çocukları için evlerde birer yatak (Karyola veya somya) süslenerek hazırlanır.
Çocuk tek ise tek yatak, bir kaç tane ise bir karyolaya üç dört çocuk yatırılır. Ev, bir bayram yeri gibi süslenir.
Sünnet edilecek çocuk için hazırlanan eğlencede, matbu olarak yazılarak yapılmış veya hediyeler şeklinde eş dost ve akrabalar çağrılır.
Misafirlere pilav, ayran asıl olmak üzere, ailenin durumuna göre yemek ziyafeti verilir. Yemekten sonra mevlidi okutulur ilahiler söylenirdi.
Özel olarak hazırlanmış sünnet elbiseleri giydirilmiş vaziyette, arabalarla şehirde gezdirilir,bu hal çocuğu sünnet olmağa iyice alıştı­rır, ısıtır diye kabul edilmekteydi.
Sünnet şölenlerinizde ve kişisel sünnet organizasyon larınızda peki bizler neler yapıyoruz.
Sünnet etkinliklerin en başında mekanın süslenmesi için en uygun süslemeyi seçmek daha sonra eğlenceler için aktivitelere kararlaştırılması,Yetişgillere ve en önemlisi tüm çocukların oyunları yarışmaları tüm eğlenceleri organizasyonu,
Sünnet organizasyonu da sünnet tahtı kiralama da mehter müziği eşliğinde sünnet çocuğunun taşınması,
Sünnet yatağı süslenmesi için ister evinizin odasını ister mekanın salonunda süslemeleri yanı sıra kiralaması ve temini yapmaktayız ,
Öncelikle her bütçeye uygun süslemeler eğlence aktivite etkinlik kiralama organizasyonu yapmak mümkün.
En iyi sünnet süslemeleri ve en güzel sünnet organizasyonu sizlerinde istekleri doğrultusunda bütçenize uygun bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

SÜNNET TAHTI YENİ ÇERİ ASKERLERİ