Podyum Kiralama

17Oca - by akguldavetorg - 0 - In Kiralama

Firmamız, Podyum, Fuar ekipmanları, Konser tasarımı ve ekipmanları, Moda Show, Düğün tasarım ve ekipmanları, karşılama, Tribün ve çeşitli hizmet ekipmanları kiralaması sağlamaktadır. Kolay kurulum sahne ve podyumlarımızın tasarım, dekorasyon, süsleme, ve ışık kurulumunda kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Platformlu podyum ve ya zemin platform, üzerine Trans dekorasyon kurulumu için organizasyonun tarihini söylemek yeterlidir. uygun fiyata kiralayacağınız ekipmanımız dışında, diğer tüm taşıma ve montaj işlerinizde profesyonel hizmet alacağınız nakliye, hamaliye, kurulum ve süsleme ekibimiz de mevcuttur.

Yüksek kalitedeki podyumlarımız, sizin için güvenli ve en şık halde dekore edilir. Podyumlar 1m genişliğinde ve 2m boyundadır. uzmanlarımızca özel Bir dekorasyon ve montaj düzeni sağlanarak hazırlanan podyumlar pratik, dayanıklı alüminyum profiller tarafından tasarlanmıştır ve dayanıklılığı defalarca test edilerek kanıtlanmıştır. 

profeyonel Podyum Kiralama Süsleme Uygulama Hizmeti
Kendimize ait Malzemelerimizle depomuzda çeşitli organizasyon ekipmanlarıyla çözüm ortağınız olarak yaratıcı, pratik, ekonomik ekipman çözümleri sunmaya devam ediyoruz.Ekipman kiralamada tek adresiniz olmaya devam edecektir. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Podyumların Kiralama ve Süslemesi Organizasyonu

Podyum Kiralama Tüm TÜRKİYE genelinde her türlü Podyum kiralaması Organizasyon Ekipmanları Podyumun kurulumu düzeni sağlanması ile süslenmesi hizmeti vermekteyiz ve her türlü Kiralama Süsleme organizasyon ekipmanların en uygun kiralaması fiyatları ile süslemesini yapmaktayız.
KİRALIK MALZEME KİRALAMASI EKLENE BİLİR PODYUM 2 CM +2 CM ADET İSTEĞE GÖRE
KİRALIK MALZEME KİRALAMASI SEMİNER PODYUMU İSTEĞE GÖRE EKLENİR ADET
KİRALIK MALZEME ZEMİN PODYUM ADET EKLENE BİLİNİR
KİRALIK MALZEME KİRALAMASI KONFERANS PODYUM EKİPMANI
KİRALIK MALZEME KİRALAMASI BEYAZ DERİ METAL PODYUM EKLENE BİLİR
KİRALIK KİRALAMASI BEYAZ PODYUM EKLENE BİLİR
KİRALIK ,KİRALAMASI SİYAH PODYUM EKLENE BİLİR
KİRALIK MALZEME KİRALAMASI TEK PARÇA AHŞAP PODYUM KATLANA BİLİNİR
KİRALIK ,KİRALAMASI 100 CM YÜKSEK PODYUM EKLENE BİLİR
KİRALIK KİRALAMASI MEDEFE ALÜMİNYUM PODYUM EKLENE BİLİR.