Çiçek Süsleme

15Oca - by akguldavetorg - 0 - In Süslemeler

En özel çiçek tasarımları ile dilediğiniz yere uygun tasarım ve sarmaşık çiçeklerle süsleyerek uyguluyoruz.

Mekan salon bahçe ev gibi  uygulanabilinir çiçek tasarımlarımız ile merdiven kenarlarına çiçek ve sarmaşıklarla buket veya serilerek merdiven çiçek süslemesi.

Yol çiçek süsleme ayaklı ferforje veya osislerle yol çiçek süslemesi, oda çiçek süsleme oda kenarların dan başlayarak, tüm köşeleri ve bağlantı atılarak tüm odayı çiçeklerle bezeyerek tam bir çiçek bahçesi gibi  oda çiçek süslemesi.

Tırabzan çiçek süsleme Tırabzan kenarlarından sarkacak şekilde sarmaşık ve güllerle süslemeleri, Düşlerinizin en güzelini en özelini gerçeğe çevirmek, eşsiz kılmak için canlı yada yapay gül, orkide, lityum lilyum kazablanka, Nilüfer, kırmızı beyaz güller gibi çiçek süslemesi tasarım modellerimizle süslemeler için deneyimli kadromuz ile süslemelerde  tüm isteklerinizi yerine getirmekte.

Bu özel günü en iyi şekilde planlamanıza yardımcı oluyoruz. çiçek süsleme hizmetinde özel çeşitlerimiz ve özel teknikleri kullanarak çiçek dekorasyon süslemelerinde her renk ve cinsinde çiçek süslemesi çeşitlerimizle süsleme yapmaktayız.

Çiçek süsleme aranjman yapımında, şık görünümlü aranjman çiçek süslemesi , canlı çiçekle süslemeler kiralama, canlı çiçekle havuz çiçeği süslemeleri kiralama, canlı çiçekle yürüme yolu süsleme, çevreyi çiçekle süsleyerek parter yapımı, çiçekli süslü fanus parter süslemesi.

Fil ayağı çiçeği sünsmesi, lityum kazablanka gül papatya jarbela cipso sarmaşıklarla süslemede kullanarak objeleri süslemesi seçeneklerimizle süsleme organizasyonu olarak hizmetinizdeyiz.