Balon Süsleme

15Oca - by akguldavetorg - 0 - In Organizasyonlar

Balon Süsleme, Tüm Türkiye ye geneline en kaliteli dayanıklı balon çeşitlerimizle balon süsleme ve uçan balon toptan perakende balon satışı yapman firmayız, istediğiniz balonu size kargo ile gönderiyor ve istenilen şekilde ulaştırıyoruz, Özel gönler de özenle hazırlanmış Balon Süslemesi mi Arıyorsunuz Balon Süslemede En önemli Olan Yere Uygun Balon süsleme tasarımı ve süslenmiş Modeller den seçilmesi Bunlar Şöyle Zincir örgülü kapı girişi tak balon süslemesi, Yol balon süslemesi Dekorasyonu balonuyla  Balon için süsleme ve dekorasyon yaptıracak iseniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun. İster bir köy veya kasaba ister bir belde balon firmamız toptan ve parkende satış ve süsleme hizmetini işinizi layığı ile yapacaktır. Balon siparişi ve toptan balon alımlarınızda ekstra bir fiyat vermeden en uygun fiyata balon ile ilgili organizasyonlarınızda yanınızda olmaya adayız.

Balon yapılışı ve malzemesi; Balon elastiki yada lateks ten yapılıp içerisine çeşitli gazlar ve hava ile doldurularak farklı şekil ve görüntü verilen materyaldir. Balonlar farklı ebat ve büyüklükte olabilmektedir. Balonlardaki bu büyüklüğe belli orana kadar inç denmektedir. Süslemelerde ve balon dekorasyonu işlemlerinde ayrıca uçan balon hizmetlerinde kullanılan en doğru balon ebadı 12 inç balonlardır. Bundan sırası ile büyük balonlar jumbo balonlar , zeplin türü balonlardır.

Baskılı balonlar en az 1000 adet olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlar tek renk ten 3 renge kadar ve tek taraflı yada çift taraflı olarak yapılabilmektedir. Bu farklar fiyatı etkilemektedir.

Zincir balon örerek süslemesi – balon dekorasyon fiyat bilgisidir. 9 inç ve 12 inç balon dekorasyon fiyat bilgisi ; 10 metre ile 50 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu ; 7 TL 50 metre ile 100 metre arasında balon süslemesi dekoru ; 6 ytl 100 metre ile 200 metre arasında balon süsleme dekorasyon ; 5,5 TL 200 metre ile 500 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu ; 5 TL 500 metre ve üstü balon süslemesi dekor işlemleri ; 4,70 TL

Uçan balon fiyatlanırımı ; 10 İLE 100 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 2,95 TL 100 İLE 250 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 2,75 250 İLE 500 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 2,65 500 İLE 1000 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 2,45 BASKILI BALON FİYATLARI ; Baskılı balonlar aşağıdaki ve daha farklı renklerdeki balonların üzerine firma logosu , resim , şirket amblemi ve her türlü şekil yerleştirilebilmektedir. Ayrıca baskılı balon fiyatları 1000 adet balon için verilmektedir. Baskı ve matbaa ile ilgili olduğu için asgari en az 1000 adet balon siparişi alınmaktadır. 1. inci kalite , kolay patlamayan , 1. inci sınıf baskılı 1 renk üzeri baskılı balon fiyatımız 145 TL dr 1. inci kalite , kolay patlamayan , 1. inci sınıf baskılı 2 renk ve üzeri baskılı balon fiyatımız 180 TL dr 1. inci kalite , kolay patlamayan , 1. inci sınıf baskılı çift taraflı baskılı balon fiyatımız ; 195 TL dr.